Wycieczka zawodoznawcza do Zduńskiej Woli

W dniach 15 i 16 maja odwiedziliśmy drukarnię Centrum w Zduńskiej Woli w ramach wycieczki zawodoznawczej finansowanej przez Unię Europejską. W drukarni widzieliśmy maszyny przeznaczone do druku offsetowego wodnego jak i waterless. Zapoznaliśmy się również z procesami poligraficznymi począwszy od prepress do postpress. Pracownicy drukarni byli bardzo gościnni, a sama wycieczka była udana i interesująca.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]