Pracownicy szkoły

Godziny pracy w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko, imię

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dyrekcja

Januszkiewicz A.

8-14

11-16

8-14

11-16

8-14

Lenar Marzena

12-18

7.30-13

8-13

7.30-14

7-12

Chrebor Barbara

7-13

12-17

12-17

7-13.30

11-15.30

Kierownictwo warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego

Krupa Beata

8-14

7-14

7-14

13.30-17.30

8-12

Czopik Dorota

8-12

8-12

8-12

11-14

9-11 

Administracja

Małysa Andrzej

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Miśkowicz Iwona

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Rutkowska Jolanta

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Czech Katarzyna

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

Lokajczyk Elżbieta

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

archiwum

7.30-15.30

7.30-15.30

Pitala Anna

7.30-14.oo

7.30-14.oo

7.30-14.oo

7.30-14.oo

Pedagog

Biernat Barbara

8-13

10-15

8-13

10-15

9-14

Haberka  Ewa

12-16

10-14

8-12.30

Biblioteka

Ptak Barbara

10-16

8.30-14.30

8.30-14.30

10-16

8.30-14.30

Czajka Anna

8-11

11.15-15.45

Godziny przyjęć dla Rodziców dyrekcji w roku szkolnym 2017/2018 

Dyrekcja

Januszkiewicz
A.

15-16

15-16

Lenar
Marzena

17.10-18

7-8

Chrebor Barbara

16-17

14-15

Kierownictwo warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego

Krupa Beata

13-14

15-16

Czopik Dorota

 

 

 

 

 

Godziny pracy nauczycieli wspomagających w roku szkolnym 2017/2018 

Litwin Luiza

10.10-14.35

7.30-13.40

7.30-14.35

9.10-9.55

7.30-10.55

Małysa Dominika

8.20-12.45

7.30-13.40

7.30-10.55

7.30-12.45

11.05-14.35

Borowska Agata

12-13.40

8.20-13.40

9.10-14.35

12-13.40

8.20-9.55

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko i imię

Przedmiot

Januszkiewicz Andrzej

dyrektor, historia, WOS

Lenar Marzena

wicedyrektor, j. polski

Wołkanowska-Chrebor Barbara

wicedyrektor, chemia

Krupa Beata

kier. szkolenia
praktycznego,  przedmioty zawodowe

Adamowicz Jolanta

historia, WOS, podstawy
przedsiębiorczości

Batory Maciej

przed. zawodowe

Biegun Halina

matematyka, rysunek
techniczny

Barteczko-Kocjan Joanna

j. angielski

Biernat Barbara

pedagog szkolny

Bielecki Piotr

przedm. zawodowe

Bobowski Jędrzej

przedm. zawodowe

Borowska Agata

naucz. wspomagający

Bugaj Bogusława

j. niemiecki

Chochół Piotr

zajęcia praktyczne –
warsztaty

Czajka Anna

bibliotekarz

Czopik Dorota

zajęcia praktyczne –
warsztaty

Czelińska Halina

geografia

Domagała Przemysław

przedm. zawodowe

Dziubdziela Jacek

przedmioty  zawodowe

Gawor Małgorzata

WF

Głąb Anna

historia

Gołębiowska Roksana

przedm. zawodowe

Haberka Ewa

pedagog

Jamróz Anna

fizyka, podstawy
przedsiębiorczości

Jankowska Martyna

religia

Jonak Urszula

matematyka

Józefat Justyna

matematyka

Kaleta Małgorzata

j. polski, przedmioty
zawodowe

Kasperek Ewa

biologia

Klobassa-Zrencka Ewa

j. niemiecki

Kordaszewski Tadeusz

informatyka

Kruk Jarosław

przedmioty  ekonomiczne

Kozień Andrzej

zajęcia praktyczne –
warsztaty

Kowalski Mateusz

informatyka

Krok Marta

przedmioty zawodowe

Kubicki Wojciech

przedmioty zawodowe

Litwin Luiza

nauczyciel wspomagający

Łukasik Katarzyna

j. angielski

Madejski Michał

przed. zawodowe

Malinowska Barbara

matematyka

Małysa Dominika

naucz. wspomagający

Mastalska Magdalena

j. polski

Miklasiński Paweł

przysposobienie obronne

Mytkowska Karolina

j. polski

Ociepa Jakub

przedm. zawodowe

Parketny Jerzy

przedmioty zawodowe

Pasiut Karolina

j. angielski

Ptak Barbara

bibliotekarz

Paszek Janusz

przedmioty zawodowe

ks. Rachwał Paweł

religia

Rafałowicz Agata

wf

Sarapata Magdalena

geografia

Seliga Ewa

j. angielski

Stępień Robert

wychowanie fizyczne

Stopa Monika

przedmioty zawodowe

Socha Tadeusz

przedmioty zawodowe

Stanisławski Igor

przedmioty zawodowe

Stwora Katarzyna

przedmioty zawodowe

Szostak Krzysztof

przedmioty  zawodowe

Swół  Krzysztof

wychowanie fizyczne

Świątek-Domagała Magdalena

przedmioty zawodowe

Tarkowska Agnieszka

wf

Tarsa Monika

przedmioty zawodowe

Trojanowski Hubert

j. angielski

Wantuch Elżbieta

przedmioty zawodowe

Wilkońska-Klimsza Magdalena

przedm. zawodowe

Wnętrzak-Wnorowska Anna

j. polski

Wojnar Agnieszka

j. niemiecki

Wydrych Krystyna

praktyczna nauka zawodu –
warsztaty

Wrońska Agata

wf

Wrześniak Agnieszka

przedm. zawodowe

Zabiegaj Piotr

praktyczna nauka zawodu –
warsztaty

Zawada Andrzej

przedm. zawodowe

Zielińska Katarzyna

j. angielski

Zdziejowska Paulina

przedmioty zawodowe

Żelazny Rafał

religia