Cracovia Maraton

22 kwietnia  uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Gawor oraz Agaty Rafałowicz pomagali  w organizacji Cracovia Maratonu. Wolontariusze od wczesnych godzin rannych do popołudnia  obsługiwali punkt odżywczy na 20 km biegu. Ich zadaniem było przygotowanie oraz podawanie biegaczom napojów i przekąsek. Wszyscy wzorowo wykonali powierzone im zadania i wyrazili chęć pomocy przy organizacji maratonu w następnych edycjach.
Wolontariusze z naszej szkoły:
Barbara Krupa, Klaudia Chatowska,  Joanna Wojdyła, Nikola Napora, Filip  Michalski,  Michał  Morawski, Jakub Grabuś, Klaudia Bulara, Bartosz Przepiórkowski, Klaudia Kwiatkowska, Anna Jurkowska, Paulina Maroszek, Gabriela Śliwa, Sylwia Wach, Monika Musiał,Kinga Babiuch, Kamila Joniec, Magda Miklaszewska
Posted in Aktualności.