II miejsce Natalii Salwerowicz na XII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

9 kwietnia uczniowie naszej szkoły – Damian Kłusek, Katarzyna Kuczeła, Gabriela Wiśniewska i Natalia Salwerowicz pod opieką p. Karoliny Mytkowskiej wzięli udział w XII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez Centrum Kultury Podgórza. Podczas konkursu jury w składzie: Aleksandra Sotnicka (Opera Krakowska), Dariusz Palonek (Opera Krakowska) i Iwona Praczyńska (Rada Dzielnicy XIII) przesłuchało 205 uczestników. Oceniali przede wszystkim interpretację wokalno-sceniczną, poziom warsztatu wykonawczego oraz poprawność językową. Natalia Salwerowicz za wykonanie piosenki  „Seven Nation Army” otrzymała II miejsce w kategorii szkół średnich! Koncert finałowy wraz z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku o godz. 14.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury Podgórza. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Posted in Aktualności.