Być sobą – moje życie – moja pasja

Nasza uczennica Patrycja Słabik z klasy III ag zdobyła wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym: „Być sobą – moje życie –moja pasja” zorganizowanym przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej dr A. Okońską-Walkowicz we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Wspierania Inicjatyw  Społecznych w Krakowie.

Praca konkursowa: „Spotkanie pokoleń”  poświęcona była pasjom młodych i starszych, które nadają sens całemu ich życiu.

Gratulujemy!

List Gratulacyjny Patrycja Słabik

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”51″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.