Krew najcenniejszym darem

Uczniowie Zespołu Szkół Poligraficzno – Medialnych regularnie dwa razy w roku szkolnym uczestniczą w akcji honorowego oddawania krwi.
9 kwietnia, drugi raz w tym roku szkolnym, odbyła się akcja krwiodawstwa. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli. Krew oddało 14 uczniów. Przekazali 6 300 ml krwi pełnej osobom potrzebującym tego najcenniejszego leku. Łącznie w obu akcjach honorowi krwiodawcy oddali 21 150 ml krwi.

organizatorzy akcji: Barbara Malinowska, Agata Wrońska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”50″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.