Sukces Patrycji Woźniak

27 marca odbył się w naszej szkole finał Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego ,,TechMat”.
Konkurs ten jest organizowany dla uczniów szkół technicznych z klas trzecich i czwartych. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów, podniesienie rangi matematyki jako obowiązkowego przedmiotu maturalnego, wyłonienie talentów matematycznych oraz rozwijanie zainteresowań i nawiązywanie kontaktów między uczniami różnych szkół.
Patronat Honorowy nad konkursem objął Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej w osobie prodziekana dr hab. inż. Stanisława Kuciela, który na początku uroczystości wygłosił  ciekawy wykład.
Nagrody w konkursie ufundowała firma Arctic Paper S. A. , firma KSERKOP, firma LOGOLAP, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Wydawnictwo Pedagogiczne PAZDRO oraz Rada Dzielnicy XV Miasta Krakowa.
W konkursie brało udział 27 uczniów z 9 krakowskich szkół.
Zwycięzcy konkursu to:
I miejsce – Bartłomiej Duda z Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1
II miejsce – Patrycja Woźniak z Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych
III miejsce – Stanisław Piernik z Zespołu Szkół Zawodowych HTS
Gratulacje!
Organizator konkursu Barbara Malinowska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”46″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.