Sukces Alicji Kani

7 marca uczennica klasy I gr Alicja Kania wraz z koleżankami z Egurrola Dance Studio Kraków wzięły udział w FeKuSzu, czyli Festiwali Kultury Szkolnej, który organizowany jest, tradycyjnie już w III Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły II miejsce w kategorii taniec. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”43″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.