„Lepiej paść ofiarą sępów, niż nauki bez postępów”

Powyższe hasło towarzyszyło warsztatom językowym w Goethe Institut, w których  wzięła udział klasa Ibg. Zajęcia zorganizowane przez lektorów Instytutu obejmowały animacje, gry planszowe, zabawę słówkami oraz gramatykę języka niemieckiego. Blisko 2-godzinne i bardzo intensywne spotkanie z językiem, połączone z zabawą i ruchem, dało uczniom  możliwość posługiwania się językiem niemieckim oraz stworzyło szansę na integrację klasy. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”40″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.