Sukces Karoliny Botko

15 marca na Politechnice Warszawskiej odbył się trzeci, finałowy już, etap konkursu poligraficznego. Zakwalifikowała się do niego uczennica naszej szkoły Karolina Botko z kl. IV ap.
W finale Karolina zajęła wysokie 2 miejsce i otrzymała uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.
Gratulujemy sukcesu!
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.