II miejsce naszej drużyny na międzynarodowym turnieju piłki nożnej

Od czwartku do soboty nasi uczniowie rywalizowali w międzynarodowym turnieju szkół poligraficznych w halowej piłce nożnej. Odbywał się on w Bratysławie na Słowacji i nosił nazwę Memoriału Tibora Kertesza. Po trzech dniach zaciętej rywalizacji zostaliśmy wicemistrzami! Pokonaliśmy dwie drużyny z Pragi oraz zespoły z Budapesztu i Bratysławy. Dopiero w wielkim finale musieliśmy uznać wyższość szkoły z Brna. Gratulujemy uczestnikom wyniku sportowego, ale również profesjonalnego, odpowiedzialnego oraz godnego reprezentowania szkoły.
W programie wyjazdu oprócz zmagań sportowych uczestnicy mieli okazję zobaczyć najważniejsze zabytki Bratysławy. Zwiedzili wzgórze i Zamek Bratysławski, Most SNP, wieżę UFO, Stare Miasto, oraz Rynek.
Skład drużyny: kapitan – Kacper Gorycki (3AG), Mateusz Pietrzyk (1CG), Łukasz Wyrwik (3CR), Patryk Gryz (3BG), Mateusz Kubiak (2CG), trener – Paweł Miklasiński.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”36″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.