I miejsce chóru Terabitia

28 stycznia 2018 r. szkolny chór Terabitia wziął udział w Małopolskich Spotkaniach Kolędowych, które organizowane są corocznie w Auli „Florianka” przy Akademii Muzycznej w Krakowie i zdobył I miejsce! Uczestnicy przeglądu wykonywali dwa utwory (kolędy i pastorałki), w tym jeden a cappella. Występy poddane były ocenie jury, w skład którego wchodzili profesorowie katedry chóralistyki Akademii Muzycznej w Krakowie. Uczniowie naszej szkoły zostali docenieni za walory muzyczne, energię, świeżość spojrzenia i radość płynącą ze wspólnego kolędowania. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zachęcamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do chóru do kontaktu z p. Karoliną Mytkowską. Poszukujemy zarówno talentów wokalnych, jak i instrumentalnych. Gwarantujemy dobrą zabawę. Zapraszamy także do śledzenia naszych postępów na fanpage’u https://www.facebook.com/chorterabitia/

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”35″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.