Krakowska Licealiada – koszykówka.

Po kilku latach przerwy na parkiety krakowskiej Licealiady powrócili koszykarze z naszej szkoły. W miniony wtorek wzięli udział w eliminacjach do turnieju głównego. Zmierzyli się w nim z VII LO, IV LO oraz ZSM nr 1. Naszym koszykarzom należą się brawa za postawę oraz walkę  z profesjonalnymi zawodnikami, w większości trenującymi na co dzień w krakowskich klubach.
Skład drużyny: Patryk Sokołowski, Patryk Jasiński, Patryk Gryz, Konrad Serczyk, Bartosz Maj, Adam Lewan, Tomasz Buchalski, Olaf Iskra, Eryk Redel, Kamil Jazgar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”33″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.