Mikołajkowy mecz

7 grudnia odbył się tradycyjny mikołajkowy mecz koszykówki pomiędzy nauczycielami i uczniami. Imprezie sportowej towarzyszyło zainteresowanie społeczności szkolnej. Rywalizację poprzedził występ szkolnego zespołu Cheerleaders, którym na co dzień opiekuje się Pani Agnieszka Tarkowska.
W meczu padł wynik 37:27 dla nauczycieli. Spotkanie toczyło się w atmosferze fair play oraz sportowej rywalizacji. Przez pierwsze dwie kwarty to nauczyciele kontrolowali przebieg gry. Po zmianie stron, uczniowie ruszyli do śmielszych ataków i odrobili wiele punktów, niestety nie wystarczyło im czasu, aby doprowadzić do remisu.
Po stronie nauczycieli MVP zdobyła Pani Agata Rafałowicz, zaś najlepszym zawodnikiem zespołu uczniowskiego był Konrad Serczyk z klasy 1 CG.
Skład nauczycieli: Andrzej Januszkiewicz (kapitan zespołu), Agata Rafałowicz, Małgorzata Gawor, Robert Stępień, Tadeusz Socha, Krzysztof Swół
Skład uczniów: Patryk Jasiński (kapitan zespołu IV AG), Kamil Radzimowski III DR, Małgorzata Matlak I CG, Klaudia Juruś I CG, Maja Wielgosz II CG, Konrad Serczyk I CG, Kamil Jazgar I GR, Mateusz Jambros IV BG
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”21″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.