TU NIE CHODZI O JEDZENIE

W ostatnich dniach w naszej szkole realizowany jest program TU NIE CHODZI O
JEDZENIE. Celem programu jest przełamanie stereotypów oraz uświadomienie
uczniom, rodzicom i nauczycielom, że zaburzenia odżywiania to choroba, którą
się leczy, a powrót do zdrowia jest możliwy.

Warsztaty profilaktyczne, szkolenie ze specjalistami i ciekawe materiały
edukacyjne pozwalają w przystępny sposób zapoznać się z problematyką
zaburzeń odżywiania.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”20″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.