Spotkanie ze Stevem Berrym

3 listopada 2017r. byliśmy na spotkaniu autorskim ze Stevem Berrym, amerykańskim pisarzem, autorem thrillerów sensacyjnych opartych na wydarzeniach historycznych, w które umiejętnie wplata fikcję literacką. Wydał drukiem swój pierwszy historyczny thriller Bursztynowa Komnata w roku 2003. Jego powieści są wydawane w ponad 50 krajach i przetłumaczone na ponad 40 języków.  Spotkanie zostało zorganizowane przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie we współpracy z Konsulatem Generalnym USA,  moderował je prof. Tomasz Sikora z Instytutu Neofilologii UP. Młodzież naszej szkoły była pod opieką pani Joanny Barteczko-Kocjan.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.