Ślubowanie klas I

Akademii z okazji Święta Niepodległości towarzyszyło inne doniosłe wydarzenie w naszej szkole – ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie zapoznali się z historią szkoły, poznali sylwetkę jej patrona prof. Zenona Klemensiewicza i założyciela Władysława L. Anczyca, a następnie uroczyście wypowiedzieli słowa ślubowania. Muzycznie zilustrował wydarzenie szkolny chór.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”15″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Posted in Aktualności.