Białe noce w bibliotece

Warto wiedzieć

„Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zaprasza uczniów wraz z nauczycielami na cykl wydarzeń o charakterze kulturalno – naukowym pt. „Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dniach 23 – 27 października 2017 r. i ma na celu przybliżenie osiągnięć nauki i kultury skandynawskiej, popularyzację książki i czytelnictwa.
Wszystkie wydarzenia odbywają się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie przy ul. Podchorążych 2, a udział w nich jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje oraz program imprezy znajdują się na stronie internetowej poświęconej ww. wydarzeniu.
Uczniowie z naszej szkoły wezmą udział w spotkaniu z autorem Martinem Widmarkiem 25 października o godz. 10.15.
Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie się w bibliotece szkolnej.

Posted in Aktualności, Biblioteka.